KONST / Litografier / Litografi 10649638
nr 1064 9638
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Litografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Komposition, signerad 35/50, motivet: 60x46
Kondition: löst blad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:42:54
24/10 20:37:53